Pilnas vidaus įrengimas

Siūlome pilną vidaus įrengimą nuo A iki Z. Esame sukaupę didelę patirtį statybų srityje, todėl patikėkite visus darbus mums.

Visi statybos darbai

Mes teikiame įvairias statybos paslaugas, kurios apima įvairius statybinius darbus nuo pradinių konstrukcijų iki baigiamųjų apdailos darbų.

Glaistymas - dažymas mechanizuotai

Glaistymą ir dažymą atliekame mechanizuotu būdu. Šie darbai atliekami kelis kartus greičiau, nei rankiniu būdu. Naudojame kokybiškas glaistymo ir dažymo medžiagas, kokybiškus įrankius, todėl išgauname ypač lygu ir gražų sienų paviršių.

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas yra viena iš mūsų paslaugų, kurią teikiame kaip dalį vidaus apdailos darbų. Tai svarbi ir specializuota procedūra, reikalaujanti kvalifikacijos, patirties ir tinkamų įrankių bei medžiagų. Mes siūlome profesionalią plytelių klijavimo paslaugą.

Gipso kartono montavimas

Mes taip pat teikiame gipso kartono darbų paslaugas. Gipso kartonas, arba gipso plokštė, yra dažnai naudojama medžiaga vidaus apdailos darbams, kurie apima sienų ir lubų konstrukcijas bei kitus dekoro elementus.

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos yra modernus ir stilingas sprendimas interjerui, kuris suteikia erdvės elegancijos ir funkcionalumo. Konsultacija ir projektavimas, gamyba ir montavimas.

Visi nepaminėti darbai

Taip pat atliekame įvairius darbus pagal kliento poreikius, kurie nėra paminėti. Drąsiai galite kreiptis dėl visų darbų.